Politechnika Warszawska

Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej kształci studentów w zakresie inżynierii produkcji – rozumianej jako połączenie zagadnień konstrukcyjnych, technologicznych, organizacyjnych i menedżerskich.

Absolwent inżynierii produkcji posiada zazwyczaj szeroką wiedzę inżynierską, ale również jest wysokiej klasy specjalistą w zakresie rozwiązywania zagadnień organizacyjnych w swoim miejscu pracy, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z zarządzaniem produkcją. Celem takiego kształcenia jest osiągnięcie wiedzy o procesach produkcyjnych oraz sposobach ich realizacji, aby przebiegały w sposób płynny i najbardziej ekonomiczny….

Tutaj wzrastałem i zostałem, jako badacz i wykładowca. Ogromny potencjał i możliwości, oby przekładały się na efekty wdrożeniowe w przemyśle…

Jako naukowcy szukamy partnerów z przemysłu do wspólnej realizacji grantów, projektów badawczo-wdrożeniowych, analiz technologicznych, inwestycyjnych itd. Kadra naukowa i administracyjna gwarantuje oprawę formalną i naukową, udział w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie, Politechnika posiada zaplecze techniczne, maszyny, laboratoria, specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAE/CAM/CNC/… atrakcyjne sale wykładowe i pracownie komputerowe.

Potrzebujemy również tematów do pracy ze studentami w ramach prac dyplomowych projektów przejściowych i ćwiczeń laboratoryjnych. Możemy analizować problemy firm również na zasadach poufności.

A nasi zdolni studenci szukają firm do realizacji praktyk. Korzyści są szerokie i obustronne.

Polecam: www.wip.pw.edu.pl oraz studia podyplomowe „Projektowanie w systemach CAD/CAM, programowanie obrabiarek CNC”, w których rozwijam zagadnienia CAM w Mastercam przez kilkadziesiąt godzin … https://wip.pw.edu.pl/cadcamcnc